Author: g***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還蠻小一罐的淡淡的香味還可以吧
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$53
| Color | Pink |
| Texture | Cream |
| Type | Hand Cream |
| Scent | Fruity |
| Effect | Long Lasting Moisturizing |
| 高度 | 11.04 cm |
| 寬度 | 3.62 cm |
| 長度 | 3.62 cm |
| SKU | sb2307117875181085 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 6552597 people said the quality is very good!
Author: g***9
Date:
Review: 還蠻小一罐的淡淡的香味還可以吧
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 8***0
Date:
Review: 味道很舒服不刺鼻,質地也很好推開,保濕效果不錯,擦完不會黏黏的~用幾天就有感覺,適合學生黨使用,會繼續回購試其他款!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 薇***薇
Date:
Review: 冬天用還蠻滋潤的,味道也好聞。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 8***5
Date:
Review: 還未使用,外觀超可愛,好喜歡,包裝也很乾凈,值得再回購👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.